Milot Rashica ka munguar në disa ndeshje në këtë fillim sezoni, por kjo nuk do të thotë se ai ka harruar se si shënohet. Sulmuesi i Kosovës, ka realizuar një super gol në minutën e 7-të në sfidën ndaj Dortmundit.

Ai kontrollon mjaft mirë topin dhe me një goditje të shpejt e dërgon topin në cepin e portës, atje ku Burki e ka të pamundur për ta arritur.

Flash Lajme

Më të lexuarat