Real Madrid e ka nisur në mënyrën më të turpshme të mundshme aventurën në Champions League. Skuadra madrilene është në disavantazh që nga minuta e 9-të në duelin ndaj Club Brugge.

Pas një kundërsulmi të shpejt, Emmanuel Dennis merr një pasi fantastik nga shoku i tij dhe me një prekje të lehtë e dërgon në rrjetë, edhe pse u ngatërrua me këmbët e tij duke befasuar Courtois.

Flash Lajme

Më të lexuarat