Trajneri Edoardo Reja ka sqaruar në konferencë për shtyp arsyen e mungesës së kapitenit Mavraj: “Mavraj do të bëjë një operim, pasi ka probleme me dorën e tij. Ai do të jetë pjesë e ekipit në nëntor”.

Kapiteni i Shqipërisë ka postuar një foto nga spitali, duke konfirmuar gjithçka. Ai i ka uruar fat djemve dhe tregon dorën e operuar.

Mavraj nuk do të largohet si pjesë e një revolucioni në ekip, pasi trajneri italian deklaroi se do ta grumbullojë në ndeshjet e ardhshme.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All