Po luhet në këto momente takimi Inter-Parma dhe rezultati është 1-2. Fillimisht ishte Interi që kaloi në avantazh në minutën e 23-të me anë të Antonio Candrevas, por nuk zgjati shumë.

Yann Karamoh, një lojtar në pronësi të Interit dhuron show me një gol spektakolar në minutën e 26-të dhe më pas jep asist për Gervinhon në minutën e 31-të.

Flash Lajme

Më të lexuarat