Ish mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana përmes një postimi në Instagram ka shprehur përkrahjen për Kombëtaren e Kosovës dhe atë të Shqipërisë. Cana në rrjetin social Instagram ka publikuar dy fotografi, duke i përkrahur dy kombëtaret.

Flash Lajme

Më të lexuarat