Nesër në mbrëmje do të zhvillohet derbi mes Partizanit dhe Tiranës, sfidë e vlefshme për javën e 15-të, të Kategorisë Superiore. Ky derbi do të luhet në stadiumin e ri “Air Albania”, që do të presë për herë të parë një ndeshje të Kategorisë Superiore.

Sot kanë dalë në shitje biletat, ndërsa kur kanë vetëm pak orë që po shiten, klubi i Partizanit ka njoftuar se janë shitur mbu 7 mijë bileta. Një ritëm shumë i kënaqshëm, që tregons e stadiumi do të jetë i mbushur plotë nesër në mbrëmje.

Flash Lajme

Më të lexuarat