Një lajm tragjik ka tronditur mbrëmjen e sotme botën e sportit dhe jo vetëm. Legjenda e basketbollit, Koby Bryant, ka humbur jetën në një aksident me helikopter.

Ngjarja e rëndë është bërë edhe më e dhimbshme teksa së fundmi është mësuar se në bordin e helikopterit ishte edhe vajza e tij 13-vjeçare Gianna Maria Onore, e njohu GiGi.

Sipas portalit TMZ në helikopterin ku ndodhej 41 vjecari nuk ishte bashkëshortja e tij Vanessa Bryant, ndërkohë që në vendngjarje shkuan edhe zjarrfikësit e Los Angelesit.

Flash Lajme

Më të lexuarat