Emma Jones është një tifozë e zjarrtë e Leeds United, gjithashtu një nga prezantueset më të suksesshme të televizionin të klubit anglez. Përtej njohurive që ka për futbollit, Emma tërheq vëmendjen me fizikun e saj, pasi bie në sy për përmasat mbi normalen.

Bukuroshja është shndërruar në imazh të klubit anglez dhe njëkohësisht në burim frymëzimi për futbollistët e Leeds-it, me prezencën e saj para, gajtë dhe pas ndeshjeve të skuadrës.

Stunning TV presenter steals the show during England's World Cup ...

Emma Louise Jones (@eljonesuk) | TwitterEmma Louise Jones on Twitter: "Always a pleasure catching up with ...

Emma Louise Jones on Twitter: "I'm definitely the luckiest person ...

Tags:gazetarjaLeedsUnited

Flash Lajme

Më të lexuarat