Interi nuk duket të jetë më aq i interesuar në futbollistin shqiptar, Marash Kumbulla, sipas raportimeve nga Gianluca Di Marzio.

Mbrojtësi shqiptar vlerësohet lartë në Serie A, dhe Lazio mund ta shfrytëzojë këtë hezitim të Zikaltërve për ta bërë një ofertë për vete.

20 vjeçi ka shkëlyqer këtë sezon për Veronën, me c’rast edhe ka ngjallur interesim brenda dhe jashtë Serie A-së.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All