Tirana-Bylis, do të jetë dueli që do të luhet pas pak minutash në stadiumin “Selman Stermasi”. Ekipi i drejtuar nga Egbo do të përpiqet të fitojë për të shkuar në finale.

Ndeshje e parë krijoi jo pak polemika dhe ka hedhur dyshime për trukim (aq sa është hapur një hetim nga Komisioni i Etikës në FSHF). Tirana u mund 2-21 në sfidën e parë me përmbysje, teksa tashmë mund të kualifikohet me një fitore minimale.

Flash Lajme

Më të lexuarat