10 klubet e Kategorisë Superiore, zbritën sot në fushë, duke bojkotuar javën e 2-të të Kategorisë Superiore. Skuadrat u rreshtuan në fushë së bashku me arbitrat, teksa kapitenët e ekipeve përkatëse, lexuan një deklaratë të përbashkët, ku veç të tjerash i kërkohej kryeministrit Rama të mbajë premtimet dhe t’i kthejë në fushë.

Flash Lajme

Më të lexuarat