Futbollisti i Atletico Madrid, Luis Suarez ka folur për herë të parë për largimin nga Barcelona.

Uruguaiani ka fajësuar bordin për mënyrën se si është larguar.

“Unë nuk e mora mirë për shkak të mënyrës se si Barcelona më largoj.

Dikush duhet ta kuptoj se ka mbaruar koha e tij”

“Unë qaja për situatën që po e përjetoja. Kishte mënyra tjera që të flisnin me mua, të më tregonin se klubi po i ndryshon gjëra. Mënyra se si folën me mua nuk ishte e mirë dhe kjo e brengosi edhe Leo Messin”, u shprehë sulmuesi i njohur.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All