Lazio do të zbresë pas pak minutash në fushë për të luajtur ndaj Zenitit në Champions League. Një sfidë delikate për bardhekaltrit që duhet të bëjnë pa Strakoshën, Lucas Leiva dhe Immobile, të cilët nuk janë lejuar nga UEFA pasi kanë dalë pozitivë me koronavirus.

Në sulm vendin e bomberit italian e ka marrë Muriqi, i cili do të luajë nga minuta e parë në krahë të Correa-s. Në portë do të aktivizohet Reina, ndërkohë që në mesfushë ka hapësirë për Akpa Akpro.

Flash Lajme

Më të lexuarat