Talenti me origjinë shqiptare, Nedim Bajrami i cili aktivizohet në radhët e skuadrës së Empolit ka realizuar një super gol ndaj Napolit në fazën e 1/8 të Kupës së Italisë, edhe pse rivalët po kryesojnë 1-1.

Mesfushori me origjinë shqiptare realizoi golin e barazimit të përkohshëm në minutën e 33-të.  21-vjeçari është rritur në akademinë e Grasshopersit dhe aktivizohet dhe tek U-21 i Zvicrës.

Tags:Nedim Bajramitalenti

Flash Lajme

Më të lexuarat