Superiorja rikthehet në fundjavë dhe në program janë katër ndeshje mjaft interesante. Flamurtari është pushim dhe merr tre pikët në tavolinë, pasi Kamza është përjashtuar.

Rivalët e tjerë duhet të djersijnë për të fituar dhe të gjithë mezi presin të premten.

Luhet një ndeshje e rëndësishme në garën për titull, Kukësi-Partizani. Dilema e vetme, stadiumi ku do të luhet: “Elbasan Arena”, ose “Loro Boriçi”.

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 26

E premte, më 29 mars 2019

Ora 18:00 | Kukësi-Partizani

E shtunë, më 30 mars 2019

Ora 14:00 | Luftëtari-Skënderbeu

Ora 17:00 | Tirana-Laçi

Ora 17:00 | Teuta-Kastrioti

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All