Shqipëria mposhti Andorrën me rezultatin 0-3 duke harruar humbjen në shtëpi ndaj Turqisë.  Golat e Sadikut, Balës dhe Abrashit i dhuruan 3 pikë tepër të rëndësishme Kombëtares kuqezi, e cila duhet të mendojë tashmë për sfidat e radhës.

Në përfundimin e ndeshjes së sotme, nuk ka munguar as festa në dhomat e zhveshjes, ku kanë qenë të pranishëm edhe presidenti i FSHF-së së bashku me drejtuesit e tjerë.

Nëpërmjet një video të shkurtër të publikuar në “Instagramin” e FSHF-së, tregohet edhe atmosfera në dhomat e zhveshjes pas përfundimit të sfidës.

Flash Lajme

Më të lexuarat