Një episod i pazakontë ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit anglez mes Burnley-Cardiff City.

Në nerva e sipër gjakrat janë ndezur mes Ashley Barnes dhe Joe Bennett, të cilët u përplasën fizikisht me njëri-tjetrin.

Por ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim, ku këto përplasje përfundojnë me shtyrje e deri në kartonë të kuq, Joe Bennet bëri një gjest të pazakontë dhe puthi kundërshtarin në hundë.

Episodin e çuditshëm mund ta shihni në videon e mëposhtme, e cila po bën bujë në rrjetet sociale.

Why is Ashley Barnes kissing Bennet? Ahaha pic.twitter.com/A3XuLOcgKP

— Gus Skinner (@GusSkinner) April 13, 2019

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All