Aplikacioni “Zoom” ka thyer rekorde në fitime. Buxheti i kompanisë është rritur me 122 miliardë Dollarë.

Aplikacioni i video konferencave tashmë qëndron në majat e klasifikimit për nga vlera, duke ja kaluar dhe kompanive me famë në industrinë automobilistike apo të aviacionit.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All