Edhe pse modelet e reja të telefonave sikurse Samsung Galaxy S20 dhe Huawei P40 janë lansuar në treg tashmë, ato nuk janë të vetmet pajisje mobile të rangut premium që po gjenerojnë zhurmë në publik dhe interesim masiv të tregut.

OnePlus me sa duket ka poashtu një model të ri të telefonit, i cili nuk e ka marrë vëmendjen e njëjtë siç bëjnë Apple dhe Samsung, por gjithsesi se i njëjti ka një audiencë që po e ndjek këtë model hap pas hapi, deri në lansimin final të tij.

OnePlus 8 dhe OnePlus 8 Pro, gjenerata e ardhshme e telefonave premium që pritet të vijnë nga prodhuesi i famshëm kinez, sapo kanë zbuluar specifikat e tyre.

Profili i famshëm i Twitter për rrjedhje të specifikave online, Ishan Agarwal ka publikuar një listë të specifikave të të dy telefonave, dhe ato sigurisht që duken mbresëlënëse.

Exclusive: They're coming! Here is the full specification list of the #OnePlus8 & 8 Pro. Seems like #OnePlus8Pro is gonna be a beast with 6.78" 120hz QHD+ Display and 48+48+8+5MP Camera Setup. Will have 30W Wireless Charging & IP68 Rating too. I'm so excited! #OnePlus8Seriespic.twitter.com/j1AAo19q4J

— Ishan Agarwal (@ishanagarwal24) March 25, 2020

Flash Lajme

Më të lexuarat